Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Mezo i Kasia Wilk gwiazdami sylwestra w Poznaniu

Mezo i Kasia Wilk gwiazdami sylwestra w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)W tym roku organizatorem poznańskiego Sylwestra Miejskiego 2013/2014 będzie Estrada Poznańska. Impreza odbędzie się na Placu Wolności, a gwiazdami wieczoru będą artyści pochodzący z Poznania czyli Kasia Wilk oraz Mezo.

Poznański Sylwester miejski jak co roku odbędzie się w sercu miasta czyli na Placu Wolności. Imprezę rozpocznie DJ Robert Busha, który będzie bawił poznaniaków do godziny 21 kiedy to na scenie zaprezentuje się pierwsza gwiazda – Kasia Wilk. Po koncercie Kasi Wilk około godziny 22:30 wystąpi druga gwiazda wieczoru – Mezo a razem z nim na scenie m.in. Daniel „Wolny” Moszczyński i Kasia „KR” Rościńska. Tradycyjnie o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni a Prezydent Poznania złoży wszystkim mieszkańcom noworoczne życzenia. Po północy wystąpi zespół Sick Live a impreza  potrwa do godziny 1 w nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 176 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony