Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Wielki finał „The Voice of Poland”

Wielki finał „The Voice of Poland”

(fot. materiały prasowe)W najbliższą sobotę, 30 listopada odbędzie się wielki finał trzeciej edycji show „The Voice of Poland”, a w nim na scenie wystąpią wszystkie dotychczasowe trenerki programu: Kayah i Ania Dąbrowska z pierwszej edycji oraz Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska z drugiej odsłony muzycznego talent-show Dwójki.

Przez kilkanaście sobotnich wieczorów udowadniali widzom, że mają najlepszy głos w Polsce! Zaskakiwali od samego początku, czarując, zachwycając, zjednując sobie kolejnych Trenerów i ich wzruszając do łez! W ciągu kolejnych etapów przechodzili ciężkie momenty, kiedy o ich losie decydowały w odcinkach live głosy widzów lub ocena ich bezpośredniego opiekuna. W końcu po pasjonującym półfinale do finałowego odcinka dotarło czworo najwspanialszych głosów.

Już w najbliższą sobotę, 30 listopada o tytuł Najlepszego głosu w Polsce, kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska oraz o 50 tys. zł, na finałowej scenie staną do pojedynku: Jedyna kobieta w tej grupie – Jagoda Kret z drużyny Edyty Górniak, wokalista, który poradził sobie z „Bohemian Rhapsody” grupy „Queen, Mateusz Ziółko z drużyny Marii Sadowskiej, brzmiący niczym Gary Barlow z „Take That”, czyli Ernest Staniaszek z drużyny Marka Piekarczyka oraz podopieczny Tomsona i Barona, człowiek, który z głosem potrafi zrobić niemal wszystko – Arek Kłusowski. Ta czwórka znakomitych artystów od etapu castingów pokonała setki rywali i przeszła długą drogę, aby znaleźć się w wielkim finale „The Voice Of Poland”. W ostatnim odcinku trzeciej serii każde z nich, poza wybranym utworem, zaśpiewa też w duecie z jedną z poprzednich trenerek oraz z obecnym trenerem. Szykuje się niezapomniane muzyczne wydarzenia na absolutnie najwyższym poziomie!

W finałowym odcinku widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczą również 16 uczestników, którzy dotarli do etapu Live oraz charyzmatyczną Natalię Sikorę, zwyciężczynię drugiej edycji „The Voice Of Poland”. O tym, kto zostanie wygra w muzycznym show Dwójki zadecydują widzowie, którzy od 23 do 30 listopada mogą głosować na swoich faworytów za pomocą SMS-ów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− dwa = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony