Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Trzeci odcinek „The Voice of Poland” i trudne decyzje

Trzeci odcinek „The Voice of Poland” i trudne decyzje

(fot. materiały prasowe)W półfinale programu „The Voice of Poland” uczestnicy zaśpiewali po dwa utwory i dodatkowo po jednym w duecie z przeciwnikiem z własnej drużyny. Do finału, który odbędzie się już za tydzień doszli: Arek Kłusowski, Jagoda Kret, Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek.

To była najtrudniejsza decyzja w całym programie. Decydujemy o losie innych. Gdybym wcześniej miała tego świadomość, pewnie nie przyjęłabym zaproszenia do programu – powiedziała reporterom TVP Edyta Górniak.

Pierwsza w półfinale zaprezentowała się drużyna Edyty Górniak, w której zostały tylko dwie dziewczyny – Olga Jankowska i Jagoda Kret. Obie zaśpiewały piosenki po polsku w tym Jagoda, która przeszła do finału piosenkę swojej trenerki „Nie proszę o więcej”. Jako druga wystąpiła drużyna Marysi Sadowskiej. Zaprezentowała się Kasia Stanek, a po niej Mateusz Ziółko, który jednogłośnie przeszedł do finału. Marzena Ugorna i Ernest Staniaszek to już drużyna Marka Piekarczyka i tutaj do finału przeszedł Ernest. Jako ostatnia zaprezentowała się drużyna Tomsona i Barona. Serca trenerów i widzów podbił Arek Kłusowski, który dostał się do finału, a z programem musiał pożegnać się Michał Grobelny.

Już za tydzień wielki emocjonujący finał!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć × 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony