Jestes tutaj: Home » FILM » Colin Farrell w filmie „Warcraft”

Colin Farrell w filmie „Warcraft”

(fot. film.onet.pl)Irlandzki aktor zagra w filmowej adaptacji gry komputerowej „Warcraft”. Premiera filmu odbędzie się w 2015 roku.

Pierwszym z głównych bohaterów będzie Khadgar, młody konsul senatu Kirin Tor, czyli grupy przywódców miasta Dalaran. Khadgar otrzymuje zadanie wytropienia sprawcy serii przestępstw w mieście, jednak szybko odkrywa, że zło nie czai się w sercu Dalaran, a za jego murami. Drugi bohater to mag Medivh, mentor Khadgara, który chroni podopiecznego przed demonami. Medivh opisywany jest jako „połączenie Gandalfa z Jackiem Sparrowem”. Trzecim bohaterem jest Lothar, nieustraszony przywódca królewskiej armii.

– Czytałem scenariusz, jest niesamowity. Nigdy nie zagłębiałem się w świat „Warcrafta” i wygląda na to, że sporo mnie ominęło. To wielki, bogaty świat. Duncan zaprosił mnie ostatnio na rozmowę i oznajmił, że ma dla mnie rolę. Pamiętacie, co zrobił z filmem „Moon” za dosłownie parę centów? Trudno mi wyobrazić sobie, jak genialny będzie wysokobudżetowy „Warcraft” – mówi aktor.

Prace na planie „Warcraft” rozpoczną się na początku 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy + = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony