Jestes tutaj: Home » FILM » „Abel” – nowy ojciec rodziny

„Abel” – nowy ojciec rodziny

(fot. materiały prasowe)„Abel” to poruszająca opowieść o chłopcu z problemami psychicznymi. Jest to temat niezwykle ciekawy, frapujący, a przy tym tak rzadko poruszany w szeroko rozumianej kulturze, w tym tej filmowej.

Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę od rozpoczęcia sensu była osoba reżysera. Czytając napisy aż oniemiałam z wrażenia. Diego Luna? Długo myślałam, że to pewnie zbieżność nazwisku, dopóki nie upewniłam się w internecie. Ten aktor (teraz też reżyser) znany z głównej roli w „Dirty dancing 2” podejmuje się tak trudnego zadania. Jednak zdecydowanie udało mu się. Film jest realnie oddaną historią, która wciąga i porusza emocje widzów. Oddaje meksykański klimat tamtejszego świata, ukazuje jego problemy. Co więcej, reżyser pozwala sobie na spokojne ujęcia krajobrazów, przepięknie dopełniających całość. To wbrew pozorom wielowarstwowa opowieść, która na każdym szczeblu została znakomicie dopracowana. W tym momencie warto przyjrzeć się obsadzie, główne role zagrali: Christopher Ruíz-Esparza, Karina Gidi, Gerardo Ruíz-Esparza, Geraldine Alejandra i José María Yazpik. Na koniec warto przytoczyć wypowiedź jednego z użytkowników portalu Filmweb, który w jakże prosty i wymowny sposób ocenił tę produkcję – „dobre latynoskie kino”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony