Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Drugi odcinek live „The Voice of Poland” czyli wielkie emocje

Drugi odcinek live „The Voice of Poland” czyli wielkie emocje

(fot. Ireneusz Sobieszczuk)Wielkie hity i utalentowani uczestnicy… tak w wielkim skrócie można opisać drugi odcinek show TVP 2 „The Voice of Poland”. W sobotę 16 listopada na scenie zaprezentowali się również wokalnie  trenerzy oraz prowadząca show – Marika!

Drugi odcinek to selekcja, której dokonali trenerzy oraz widzowie swoimi głosami sms, a w każdej z drużyn pozostały już tylko po dwie osoby. Decyzją widzów do kolejnego etapu z drużyny Marka Piekarczyka zakwalifikowała się Marzena Ugorna a Marek zadecydował, że dalej idzie Ernest Staniaszek. Głosami widzów z drużyny pod wodzą Tomsona i Barona do półfinału przeszedł Aro Kłusowski, a decyzją Trenerów dołączył do niego Michał Grobelny. Do szczęśliwców z drużyny Edyty Górniak, którzy będą jeszcze śpiewać przed publicznością w studiu i widzami przed telewizorami dołączyły Olga Jankowska i Jagoda Kret, którą wybrała Edyta Górniak. Decyzją widzów w przyszłym odcinku zaśpiewa Mateusz Ziółko. Do pary Maria Sadowska zaprosiła Kasię Stanek. Podsumowując z programu odpadli: Nella Marczewski, Maja Lasota, Joasia Smajdor oraz Natalia Krakowiak. W minionym odcinku na scenie studia ATM w Warszawie wystąpiła współprowadząca show Marika oraz trenerzy: Marek Piekarczyk, Tomson i Baron, Marysia Sadowska oraz Edyta Górniak, która zaśpiewała „Litanię” w hołdzie dla zmarłego niedawno przyjaciela.

Za tydzień 23 listopada półfinał programu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− trzy = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony