Jestes tutaj: Home » FILM » „Świteź” – już w kinach

„Świteź” – już w kinach

(fot. gazeta.pl)W zeszłym tygodniu poznańskie Kino Malta – jedno z malutkich i niezwykle przytulnych miejsc związanych z kinem, zdecydowało się na kilka pokazów tej wybitnej animacji. Mam nadzieję, że sytuacja się powtórzy, umożliwiając tym samym zapoznanie z produkcją szerszej rzeszy widzów.

Czym jest „Świteź”? Niczym innym niż wspaniałą, polską animacją, która chociaż doceniana na arenie międzynarodowej, miała ogromne problemy z zaistnieniem w naszych kinach. Oczywiście w tym miejscu należy powiedzieć o reżyserze – Kamilu Polaku, pracującym na ten sukces przez prawie siedem lat, co jednak wciąż nie zapewniło mu rozgłosu. Jednak skoro publiczność z innych krajów doceniła jego starania, my też powinniśmy. Aby dowiedzieć się więcej o produkcji, można zapoznać się z zamieszczonymi niżej materiałami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 183 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony