Jestes tutaj: Home » FILM » Penélope Cruz w „Twice Born”

Penélope Cruz w „Twice Born”

(fot. awardscircuit.com)„Powtórnie narodzony” to kolejny film znany poznańskim kinomanom z tegorocznej edycji festiwalu Transatlantyk. Trudno się dziwić, że już wtedy podbił ich serca. Jak się okazuje w produkcji jest wiele różnych walorów, a rola Penélope Cruz to jedynie korzystny dodatek.

Warto powiedzieć o fabule, które porusza wiele odmiennych wątków, składnie łącząc je ze sobą. Co to oznacza? W „Powtórnie narodzonym” znajdziemy historię samotnej matki, dramat niepełnej rodziny, opowieść o nieszczęśliwej miłości. Wszystko kręci się wokół konfliktu bałkańskiego ukazanego w ciekawy, rzetelny i poruszający sposób – charakterystyczny dla twórców spoza tego kręgu kulturowego. Całość tworzy dobry, ciepły film, pomimo opowieści o trudnych, bolesnych czasach. Odwołując się do moich wrażeń, produkcje ogląda się wyśmienicie i cieszę się, że polskie kina zdecydowały się na jego dystrybucję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony