Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Po pierwszym live „The Voica of Poland”

Po pierwszym live „The Voica of Poland”

(fot. materiały prasowe)W sobotę odbył się pierwszy odcinek live programu „The Voice of Poland”. Podczas odcinka wystąpiło szesnastu wykonawców. Do drugiego odcinka Live zakwalifikowała się trójka wokalistów z drużyny każdego z Trenerów. Nie zabrakło emocji, wzruszeń i gości specjalnych.

Koniec przesłuchań w ciemno, koniec bitew, nie będzie już dogrywek! Zaczyna się etap na żywo 3. edycji „The Voice of Poland”! Szesnastu uzdolnionych wokalistów pod wodzą Edyty Górniak, Marii Sadowskiej, Marka Piekarczyka oraz Barona i Tomsona z zespołu Afromental stanie do walki o nagrodę główną, czyli miano najlepszego głosu w Polsce. W pierwszym odcinku etapu Live o udział w dalszych rozgrywkach będzie walczyć czterech uczestników z każdej drużyny. Dwoje wykonawców z najwyższą liczbą głosów przesłanych za pomocą sms’ów przejdzie do kolejnego etapu. Każdy Trener będzie mógł zatrzymać w programie jeszcze jednego wokalistę. Jeden członek każdej z drużyn definitywnie pożegna się z programem – tymi słowami przywitał się z publicznością w studiu i widzami przed telewizorami prowadzący show Tomasz Kamell.

Każdy uczestnik z drużyny wykonał po jednej piosence, później zaprezentowali utwór w wykonaniu całej drużyny po czym przyszedł czas na werdykty i tak: do dalszego etapu z drużyny Tomsona i Barona przeszedł Aro Kłusowski oraz Michał Grobelny. Trenerzy mając jedno miejsce w grupie zdecydowali, że dalej pójdzie z nimi Natalia Krakowiak. Decyzją widzów, którzy oddali swoje głosy sms-owo, do ćwierćfinału z drużyny Marysi Sadowskiej przeszli Mateusz Ziółko i Kasia Stanek, a Marysia jako trzeciego członka grupy wybrała Asię Smajdor. Zdaniem głosujących najlepsi w drużynie Marka Piekarczyka byli Ernest Staniaszek i Nella Marczewski, a marek Piekarczyk zadecydował, że dalej w jego drużynie śpiewa  Marzena Ugorna. Jako ostatnia zaprezentowała się drużyna Edyty Górniak i tak do dalszego etapu przeszli Olga Jankowska i Maja Lasota, a Edyta wybrała Jagodę Kret. Podsumowując, do ćwierćfinału „The Voice of Poland” przeszli: Jagoda Kret, Olga Jankowska, Maja Lasota, Michał Grobelny, Aro Kłusowski, Natalia Krakowiak, Kasia Stanek, Joanna Smajdor, Mateusz Ziółko, Ernest Staniaszek, Nella Marczewski, Marzena Ugorną. Niestety nie usłyszymy już Michała Malickiego, Oksany Predko, Magdy Meisel i Marii Rodriguez. Zaprezentują się oni za to raz jeszcze w odcinku finałowym.

Obok głównych uczestników programu na scenie pojawili się również specjalni goście, a wśród nich gwiazda holenderskiej sceny muzycznej Alain Clark. Wokalista i kompozytor ma na swoim koncie cztery albumy oraz szereg muzycznych nagród, w tym Zilveren Harp, 3FM Mega Award oraz Edison Award. Wystąpił on wspólnie z jednym z finalistów drugiej edycji programu „The Voice of Poland”, Michałem Sobierajskim. Gościem specjalnym była również duńska piosenkarka NABIHa. Urodzona w Kopenhadze czarnoskóra wokalistka zasłynęła takimi przebojami jak „Never played the bass” czy „Mind the gap”, który wykonała w sobotni wieczór.

Program bez zmian prowadzą Tomasz Kamell, Maciej Musiał oraz Marika. Kolejny odcinek live już w sobotę o godz. 20:00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony