Jestes tutaj: Home » FILM » „Wszystkie odloty Cheyenne’a” – podróż życia

„Wszystkie odloty Cheyenne’a” – podróż życia

(fot. multikino.pl)Czasami wystarczy jedno zdarzenie, by poczuć chęć i ruszyć ku odkrywaniu swojego świata. Nie liczy się wtedy wiek, doświadczenie, czy bagaż wspomnień. W podróży jest się zawsze samemu.

„Wszystkie odloty Cheyenne’a” to film, po który nie sięgnęłam z przekonaniem. Długo myślałam, czy w ogóle go obejrzeć, ale z powodu dużego zainteresowania, jakie zdobył w mediach, ostatecznie się zdecydowałam. Oczywiście nie żałuję. Jak się okazało jest to przygoda sama w sobie, ponieważ film zawiera elementy z prawie każdego gatunku. Są chwile śmiechu, refleksji i płaczu. Wbrew pozorom i nieco głupkowatej okładce, to produkcja poruszająca poważne i uniwersalne problemy, które dotyczą każdego człowieka. Jednym z nich jest motyw zbrodniarzy wojennych. Ten delikatnie, ale jednak poważnie narusza kompozycję. Jest to najważniejszy, lecz pokazany w towarzystwie wydarzeń z codziennego, zwykłego życia. Nie jest tak, że świat zapomina o historii, ale nie wolno myśleć, że historia zapomina o życiu i potrzebach przeciętnego człowieka. Jak zwykle należy znaleźć złoty środek, co głównemu bohaterowi się zdecydowanie udało. Warto też dodać, że właśnie kreacja postaci i ich niezobowiązujące (pozornie) podejście do życia, nadaje niepowtarzalny charakter i co ważniejsze, pozwala na docenienie wartości problemu również osobom młodszym, z nowego pokolenia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + = osiemnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 246 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony