Jestes tutaj: Home » FILM » „Świnki”

„Świnki”

(fot. materiały prasowe)Szesnastoletni chłopiec decyduje się zrobić wszystko, by zdobyć pieniądze na zachcianki swojej dziewczyny. Nie odstraszają go nawet nielegalne i niebezpieczne źródła zarobku.

Główny bohater – Tomek, jest postacią typową, którą można z łatwością znaleźć na jednym z polskich osiedli. To młody człowiek, dorastający w biednej rodzinie, z dala od korzyści nowoczesnego świata. Nic więc dziwnego, że odkrywając nowy sposób zdobycia dużej ilości pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie decyduje się na rozpoczęcie nowego życia. Tak niestety zaczyna się jego przerażająca historia, która doprowadzi do zaskakującego i niewątpliwie mocnego zakończenia. Co warto podkreślić, produkcja jest polska, a mimo to porusza poważne i światowe problemy związane z prostytucją nieletnich. Zdecydowanie jest to ciekawa pozycja filmowa, obsadzona w typowo „naszych” realiach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × 5 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony