Jestes tutaj: Home » FILM » Kolejna prosta historia – „Ludzie jak my”

Kolejna prosta historia – „Ludzie jak my”

(fot. teleman.pl)Miło jest od czasu do czasu spędzić rodzinny wieczór przed telewizorem. Zwłaszcza w towarzystwie jakiegoś dobrego, ciekawego, lecz niezbyt ciężkiego filmu. „Ludzie jak my” z pewnością spełnia te kryteria.

Jest to opowieść o mężczyźnie, który prowadził podwójne życie. Mało kto znał go od tej strony. Dla większości był wspaniałym producentem muzycznym, człowiekiem sukcesu. Po śmierci, jego syn ma przekazać pieniądze córce swojego ojca, o której istnieniu nie wiedział. Jak łatwo się domyślić jest to początek ciężkiej przygody, która odmieni bohaterów, stwarzając im możliwości odnalezienia siebie w nowej rzeczywistości. W ten sposób widzowie wraz z bohaterami wnikają w tajemniczą przeszłość rodziców, starając się zrozumieć ich zachowania. Nie wszystko jednak da się zrozumieć i bardzo dobrze, przecież właśnie tak jest w prawdziwym życiu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 25

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 169 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony