Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Poluzjanci zagrają w Poznaniu

Poluzjanci zagrają w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)Już 16 listopada w Concordii Design odbędzie się długo wyczekiwany przez fanów koncert grupy Poluzjanci. Po koncercie organizatorzy zapraszają na imprezę z cyklu Good Taste Vibes, na której będzie trwała zabawa w rytmie najlepszych tanecznych przebojów.

Wierni poznańscy fani czekali rok na koncert zespołu Poluzjanci w naszym mieście. Zespół, którego liderem jest Kuba Badach, a towarzyszą mu muzycy; Piotr Żaczek, Przemysław Maciołek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński i Marcin „Mały” Górny zagrają swoje największe przeboje.

Poluzjanci – zespół fenomen. Mimo, że funkcjonują daleko od świata show-biznesu, rzadko widywani są w telewizji a ich piosenki nie często puszczane w radiu, muzycy gromadzą na koncertach mnóstwo fanów, których grono cały czas się powiększa. Nie ma co się dziwić, zespół dostarcza publiczności mnóstwo funkowych brzmień i energetycznych dźwięków, które wręcz uzależniają.

Początek koncertu o godz. 20:00, a bilety do nabycia w Internecie na bilety24 oraz w CIMie i Concordii Design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony