Jestes tutaj: Home » FILM » „Bling ring” – nowa Hermiona

„Bling ring” – nowa Hermiona

(fot. filmmakingreview.com)Zapewne to moje subiektywne odczucie, ale zawsze widząc na ekranie Emmę Watson przypomina mi się jej bohaterka z przygód o Harrym Potterze. Niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią.

„Bling ring” to opowieść o grupce nastolatków, która jest tak poważnie zafascynowana modą i światem celebrytów, że zaczyna go okradać. Młodzież włamuje się do ogromnych posiadłości swoich idoli i po prostu zabiera kilka rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc. Oczywiści nie zapominają wstawiać zdjęć na Facebooka (dlatego ich złapali). To sympatyczna opowieść, beztroska komedia, która nie porusza wątku pierwszej miłości. Tak, to ulga dla zmęczonych tym tematem widzów, chcących obejrzeć typowy, komercyjny i amerykański (naturalnie) film. Wbrew pozorom ujęcie tematu w słodkie ramki tylko polepsza efekt końcowy. Beztroskie kradzieże bez jakichkolwiek problemów są tak nierealne, że do bajkowych, przepięknych bohaterów pasują idealnie. Tym bardziej, że są to znane gwiazdki amerykańskiej kultury (małe k) – Emma Watson, Israel Broussard, Katie Chang, Taissa Farmiga. Chociaż może się wydawać, że piszę nieco ironicznie, to film naprawdę przypadł mi do gustu. Już dawno nie oglądałam czegoś tak beztroskiego, ale i przyjemnego zarazem. To taki typowy „fajny film”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 1 = zero

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony