Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rościńska & Badach – wyjątkowy premierowy duet

Rościńska & Badach – wyjątkowy premierowy duet

(fot. materiały prasowe)„I Adore You” – to singiel z nadchodzącej pierwszej płyty wokalistki – Kasi K8 Rościńskiej. Do nagrania tej wyjątkowej kompozycji autorskiej Kasia zaprosiła swojego muzycznego przyjaciela – Kubę Badacha. Te dwa wspaniałe głosy stworzyły piosenkę o miłości, która w drugiej części wybucha dodatkowo energią chóru.

Na początku września zostały zrobione zdjęcia do klipu „I Adore You”, w dworze w pod poznańskiej Wierzenicy. Kasia i Kuba pozostają w nim sobą. Kamera podgląda ich przygotowania do wspólnego koncertu. Na koniec spotykają się razem na scenie i wraz z wielkim chórem wykonują finał piosenki. Klip pozostaje w klimacie wzajemnej fascynacji muzycznej artystów. Realizacji teledysku podjął się Błażej Kujawa – tłumaczy Dominika Komarnicka.

Oficjalna premiera klipu odbędzie się 4 listopada w Concordia Design w Poznaniu o godzinie 19:00 . Wstęp jest wolny! Następnego dnia, klip będzie dostępny w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony