Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rebecca Ferguson znalazła patent na przebój?

Rebecca Ferguson znalazła patent na przebój?

(fot. materiały prasowe)Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu.

Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. Do takich zaliczyć można nowe nagranie Rebeccy Ferguson – młodej soulowej wokalistki znanej z przebojów „Nothing’s Real But Love”, „Glitter & Gold” czy „Backtrack”. Nowe nagranie wokalistki to „I Hope” (obejrzyj klip TUTAJ) i tajemniczo dodamy tylko, że tytuł przewija się w nim dość często.

Debiutancka płyta Rebeccy „Heaven” ukazała się w ubiegłym roku i trafiła w gusta zarówno fanów (ponad 500 tys. sprzedanych krążków na samych Wyspach) jak i krytyków, którzy okrzyknęli ją ‘nową Arethą Franklin’. Jej kariera nabrała tempa po udziale w brytyjskim X Factorze, dzięki któremu podpisała kontrakt z należącą do Simona Cowella wytwórnią Syco Music. Na grudzień b.r. planowany jest jej nowy krążek „Freedom” promowany właśnie przez singiel „I Hope”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 127 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony