Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Rebecca Ferguson znalazła patent na przebój?

Rebecca Ferguson znalazła patent na przebój?

(fot. materiały prasowe)Czasem jedna intrygująca linijka w piosence powoduje, że pamiętamy o niej jeszcze długo po przesłuchaniu.

Jeżeli dodać do tego chwytliwy refren i wykonujący go świetny wokal, to mamy już wszystkie składniki ‘idealnego przeboju’. Do takich zaliczyć można nowe nagranie Rebeccy Ferguson – młodej soulowej wokalistki znanej z przebojów „Nothing’s Real But Love”, „Glitter & Gold” czy „Backtrack”. Nowe nagranie wokalistki to „I Hope” (obejrzyj klip TUTAJ) i tajemniczo dodamy tylko, że tytuł przewija się w nim dość często.

Debiutancka płyta Rebeccy „Heaven” ukazała się w ubiegłym roku i trafiła w gusta zarówno fanów (ponad 500 tys. sprzedanych krążków na samych Wyspach) jak i krytyków, którzy okrzyknęli ją ‘nową Arethą Franklin’. Jej kariera nabrała tempa po udziale w brytyjskim X Factorze, dzięki któremu podpisała kontrakt z należącą do Simona Cowella wytwórnią Syco Music. Na grudzień b.r. planowany jest jej nowy krążek „Freedom” promowany właśnie przez singiel „I Hope”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 3 = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony