Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Britney Spears ujawnia okładkę płyty „Britney Jean”

Britney Spears ujawnia okładkę płyty „Britney Jean”

(fot. materiały prasowe)To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów muzycznych w tym roku.  Singiel „Work Bitch”, który zapowiada nową płytę studyjną Britney Spears podbija listy na całym świecie.

W piątek artystka opublikowała okładkę albumu „Britney Jean” wraz z listem do fanów, w którym zapowiada, że jest to najbardziej osobista płyta w jej karierze.

Britney: „Przelałam w tę płytę swoje serce i duszę. Nie mogę uwierzyć, że to moja ósma płyta. Jestem z niej naprawdę dumna. (…) Chcę Wam pokazać różne strony Britney Spears. Jestem artystką. Jestem mamą. Jestem zabawna. Jestem Waszą przyjaciółką. Jestem Britney Jean.”

Premiera „Britney Jean” zaplanowana jest na 3 grudnia. W studio artystkę wspierali Sia, Danja, William Orbit, Naughty Boy i Will.i.am. Płyta ukaże się w wersji CD oraz CD Deluxe. Britney potwierdziła również, że kolejnym singlem promującym wydawnictwo będzie utwór „Perfume”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony