Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Britney Spears ujawnia okładkę płyty „Britney Jean”

Britney Spears ujawnia okładkę płyty „Britney Jean”

(fot. materiały prasowe)To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów muzycznych w tym roku.  Singiel „Work Bitch”, który zapowiada nową płytę studyjną Britney Spears podbija listy na całym świecie.

W piątek artystka opublikowała okładkę albumu „Britney Jean” wraz z listem do fanów, w którym zapowiada, że jest to najbardziej osobista płyta w jej karierze.

Britney: „Przelałam w tę płytę swoje serce i duszę. Nie mogę uwierzyć, że to moja ósma płyta. Jestem z niej naprawdę dumna. (…) Chcę Wam pokazać różne strony Britney Spears. Jestem artystką. Jestem mamą. Jestem zabawna. Jestem Waszą przyjaciółką. Jestem Britney Jean.”

Premiera „Britney Jean” zaplanowana jest na 3 grudnia. W studio artystkę wspierali Sia, Danja, William Orbit, Naughty Boy i Will.i.am. Płyta ukaże się w wersji CD oraz CD Deluxe. Britney potwierdziła również, że kolejnym singlem promującym wydawnictwo będzie utwór „Perfume”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


9 + = czternaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 009 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony