Jestes tutaj: Home » TEATR » „Siostrunie” musical na poznańskiej scenie

„Siostrunie” musical na poznańskiej scenie

(fot. materiały prasowe)Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

Tak w skrócie można opisać to co poznaniacy będą mogli obejrzeć już 27 listopada na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu. Na deskach teatru zostanie bowiem wystawiony musical „Siostrunie” w gwiazdorskiej obsadzie!

Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu… W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed widzami: Siostra Przełożona – Katarzyna Żak, Siostra Mary Hubert – Anna Dereszowska, Siostra Mary Roberta – Jolanta Fraszyńska, Siostra Mary Leo – Aleksandra Szwed/Elżbieta Romanowska oraz Siostra Mary Amnezja – Robert Rozmus. Aktorom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki.

Bilety na poznańską premierę „Siostruni” można kupić w Kasie teatru Muzycznego i na stronie organizatora: www.wojart.pl w cenie 120 zł. Przedstawienie wystawione zostanie dwukrotnie o 18:00 i 21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 + = jedenaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony