Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Matt Dusk w Polsce

Matt Dusk w Polsce

(fot. fm.tuba.pl)Matt Dusk, który nazywany jest następcą Franka Sinatry w listopadzie przyleci do Polski by spotkać się z fanami. Zagra w naszym kraju cztery koncerty.

Matt Dusk jest kanadyjskim muzykiem jazzowym. W wieku 7 lat został przyjęty do St. Michael’s Choir School, gdzie uczył się 11 lat. Pierwotnie Artysta zajmował się operą i muzyką poważną, ale po usłyszeniu nagrań takich artystów jak Tony Bennett i Sarah Vaughan w wieku 17 lat zaczął zmieniać swój muzyczny styl. Zanim piosenkarz zdobył popularność, nagrał cztery płyty CD a wiele jego piosenek stało się popularnych dzięki stronom internetowym z MP3. Dotychczas Matt Dusk wydał siedem studyjnych albumów. Najnowszy z nich „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook” ukazał się w kwietniu tego roku i to właśnie utwory z tej płyty artysta będzie promował na polskiej trasie. Matt Dusk nagrał również duet z Edytą Górniak. To cover przeboju „All the way” Franka Sinatry.

Trasa koncertowa artysty po Polsce i ceny biletów:

25 listopada – Poznań, Sala Ziemi MTP
26 listopada -Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe
27 listopada – Warszawa, Sala Kongresowa
28 listopada – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony