Jestes tutaj: Home » FILM » Zapoluj na trolle

Zapoluj na trolle

(fot. teleman.pl)„Łowca trolli” jest jednym z najgorszych filmów, jakie ostatnio oglądałam. Opowiada o grupie przyjaciół, która przygotowuje nagrania do dłuższej produkcji na temat polowania na niedźwiedzie. Powołując się na nowatorskie metody, ruszą za domniemanym kłusownikiem, który okazuje się być łowcą trolli.

Pomysł na film należy jednak do ciekawych. Obecnie rzadko pojawiają się dokumentalizowane produkcje, których charakter rzeczywiście oddaje prawdziwy dokument. Oczywiście nie ma tutaj faktów, ale inteligentne intrygi chwilami zdają się przypominać rzeczywistość. Sam temat – trolle, to już sprawa zupełnie zapomniana we współczesnym kinie. Szkoda jednak, że pojawiają się tylko chwilami, z daleka, czy w ciemności. Większość filmu to po prostu oczekiwanie na jakikolwiek znak. Nawet widz zaczyna się nudzić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 088 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony