Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Wielki koncert Urszuli

Wielki koncert Urszuli

(fot. materiały prasowe)Jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek rockowych lat 80. i 90. Podczas 30-letniej kariery kilka razy znikała ze sceny, aby powracać na nią ze zdwojoną siłą. Mająca w swojej muzycznej kolekcji złote, platynowe i multiplatynowe płyty, Przeboje Roku i główne nagrody polskich i zagranicznych festiwali.

Fanów od zawsze zjednywał jej ciepły, dziewczęcy głos oraz wspaniałe przeboje, jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Malinowy Król, Anioł wie…, Na sen, czy Niebo dla Ciebie. Już 24 listopada na Wielkim Koncercie Urszula przypomni swoje największe, niezapomniane przeboje, jak również zaprezentuje utwory z najnowszego albumu Eony Snu! Wielki koncert już 24 listopada w Warszawie!

W czerwcu 2013 roku na antenie Radia Zet odbyła się premiera singla Miłość. Utwór to zapowiedź najnowszej dziesiątej już płyty pt. Eony snu. Płyty, o której Urszula mówi, że jest pierwszą jej naprawdę własną. Miłość jest jeszcze wspomnieniem pierwszego męża Urszuli, Staszka Zybowskiego, dawnych czasów i albumu Urszula & Jumbo. Jest mniej lub bardziej świadomie postawionym mylnym drogowskazem. Ale pozostałe piosenki z Eonów to powrót do starego gitarowego rocka. Rocka nierzadko balladowego, z pewnością nie tak ciężkiego jak momentami ten z Białej drogi, gdyż zmiękczanego wiolonczelą czy nawet poprzez orkiestrację, no i odwołującego się do takich wzorców jak Led Zeppelin, Black Sabbath, The Beatles, ale też Neil Young i Seattle. Jak mówi Urszula: Musi się to wiernym fanom spodobać, bo to jest bardzo moje, robione z przekonaniem, a bez skradania się, bez pozowania.

Aby uczcić swój powrót Urszula wystąpi 24 listopada na Wielkim Koncercie w Sali Kongresowej. Fani będą mogli bawić się na nim przy największych przebojach artystki, jak również po raz pierwszy usłyszeć najnowsze utwory na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 + = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony