Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Electric Light Orchestra ponownie w naszym kraju

Electric Light Orchestra ponownie w naszym kraju

(fot. materiały prasowe)ELO określana jest mianem jednej z najbardziej twórczych i oryginalnych grup lat 70. i 80., a jej członkowie bezapelacyjnie stali się prekursorami syntezy rocka i muzyki klasycznej. Trasy koncertowe ELO po Polsce w 2008, 2009 i 2011 roku okazały się wielkim sukcesem, a zachwycona publiczność w każdym mieście nagradzała „elektryków” owacjami na stojąco.

Już w listopadzie Mik Kaminski, Louis Clark,  Eric Troyer, Parthenon Huxley, Gordon Townsend oraz Glen Burtnik ponownie zagrają dla polskiej publiczności! Czterdzieści lat na muzycznej scenie, a ich utwory wciąż porywają doskonałym połączeniem symfonicznych dźwięków i rockowej mocy. ELO to zespół ponadczasowy, który swoją muzyką utwierdza nas w przekonaniu, że jest ona wieczna, a oryginalne brzmienie na dobre zagościło na rockowej scenie. Podczas listopadowej trasy będziemy mogli usłyszeć największe przeboje grupy, m.in. Evil Woman, Mr. Blue Sky, Do Ya, Don’t Bring Me Down, Xanadu oraz wiele innych z dorobku ELO.

W skład grupy wchodzą Mik Kaminski i Louis Clark, którzy występowali zarówno w ELO jak i ELO Part II oraz Eric Troyer, Parthenon Huxley i Gordon Townsend – mający swój duży udział w osiągnięciach ELO Part II.  Od kwietnia 2011 roku z grupą występuje również basista Glen Burtnik, który zastąpił zmarłego na początku 2009 roku Kelly’ego Groucutt’a.

Electric Light Orchestra to zespół ponadczasowy, który swoją muzyką utwierdza nas w przekonaniu, że jest ona wieczna. Kolejne trendy muzyczne nie przeszkodziły ELO w tym, by cieszyć się ogromnym powodzeniem, także wśród młodego pokolenia. Ich „elektryczna” twórczość doskonale scaliła pop, rock i muzykę poważną, dzięki czemu zespół trwale zapisał się na kartach historii muzycznego świata. Jeżeli chcesz przeżyć coś niesamowitego – usłyszeć rewelacyjne ELO i ich największe przeboje z ponad 40 letniej kariery – nie może cię zabraknąć na ich listopadowych koncertach w naszym kraju! Grupa zagra: 9 listopada 2013 – Gdynia, Hala „Gdynia”

10 listopada 2013 – Poznań, Sala Ziemi, 14 listopada 2013 – Lublin, Hala Globus, 15 listopada 2013 – Zabrze, DMiT ,17 listopada 2013 – Kraków, Auditorium Maximum, 18 listopada 2013 – Warszawa, Sala Kongresowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = osiemnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 203 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony