Jestes tutaj: Home » FILM » Opowieść o pięknym życiu

Opowieść o pięknym życiu

(fot. globing-troting.blog.pl)„Hotel Marigold” to jeden z filmów, które zdecydowanie poleciłabym każdemu. To opowieść o starszych ludziach, decydujących się na jakiś czas zamieszkać w Indiach. Chcą tam odnaleźć siebie, poznać nową kulturę i uciec od przytłaczającego życia w wielkim mieście.

Szukając spokoju, można sięgnąć właśnie po tę produkcję. Jest niesamowitym lekarstwem na troski dnia codziennego. Opowieść wzrusza, rozśmiesza i daje nadzieję, przedstawiając świat starszych ludzi, jako krainę wciąż pełną niespodzianek. Należy zwrócić uwagę, że to kolejny film o osobach w podeszłym wieku, o ich punkcie widzenia – co jest obecnie modną tendencją. Nie powinniśmy oglądać produkcji jedynie o pięknych, młodych ludziach. Wszyscy dobrze wiemy, że młodzież jest jedynie małą częścią starzejącego się obecnie społeczeństwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony