Jestes tutaj: Home » FILM » Opowieść o pięknym życiu

Opowieść o pięknym życiu

(fot. globing-troting.blog.pl)„Hotel Marigold” to jeden z filmów, które zdecydowanie poleciłabym każdemu. To opowieść o starszych ludziach, decydujących się na jakiś czas zamieszkać w Indiach. Chcą tam odnaleźć siebie, poznać nową kulturę i uciec od przytłaczającego życia w wielkim mieście.

Szukając spokoju, można sięgnąć właśnie po tę produkcję. Jest niesamowitym lekarstwem na troski dnia codziennego. Opowieść wzrusza, rozśmiesza i daje nadzieję, przedstawiając świat starszych ludzi, jako krainę wciąż pełną niespodzianek. Należy zwrócić uwagę, że to kolejny film o osobach w podeszłym wieku, o ich punkcie widzenia – co jest obecnie modną tendencją. Nie powinniśmy oglądać produkcji jedynie o pięknych, młodych ludziach. Wszyscy dobrze wiemy, że młodzież jest jedynie małą częścią starzejącego się obecnie społeczeństwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


× 9 = siedemdziesiąt dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 985 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony