Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncert Andrzeja Piaska Piasecznego w grudniu w Poznaniu

Koncert Andrzeja Piaska Piasecznego w grudniu w Poznaniu

(fot. materiały prasowe)„Zimowe piosenki” to album ze wszech miar szczególny. To magia Świąt Bożego Narodzenia uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora – Seweryna Krajewskiego! To intymna atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego.

To wreszcie zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja – delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki. Cóż, tak wyjątkowy czas jak Święta wymaga wyjątkowej oprawy. I właśnie tego wszystkiego doświadczyć będzie można już 9 grudnia 2013 roku w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

Oczywiście, to nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej świąteczny charakter i uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki jak „Wielkie świąteczne całowanie”, „Pastorałka największych przyjaciół” czy „Kochajmy się zimą” już w tym roku dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości. O tym przekonamy się w grudniu kiedy to w Teatrze Wielkim wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów – Andrzej Piaseczny.

Bilety w kategoriach cenowych 125 zł, 95 zł, 70 zł do nabycia w kasach teatru, empiku oraz w Internecie: biletin.pl, eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 14

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony