Jestes tutaj: Home » FILM » Drzewiaste dziecko

Drzewiaste dziecko

(fot. filmweb.pl)„Niezwykłe życie Timothy Greena” to ciekawa opowieść o życiu małżeństwa, borykającego się z problemem niepłodności. Para postanawia wypisać na karteczkach cechy ich potencjalnego dziecka i uroczyście je pochować. Niespodziewanie, taki ktoś zjawia się w ich domu.

Zdecydowanie jest to hit ze względu na aktorów. Główne role zagrali: Jennifer Garner („Juno”, „Duchy moich byłych”), Joel Edgerton („Królestwo zwierząt”) i Cameron John Adams, który ze względu na wiek, dopiero rozpoczyna swoją karierę. Oprócz obsady, film zachwyca też piękną historią, poruszająca nawet najtwardsze serca. Nie można zapomnieć też o fakcie, że to zupełnie spokojna, ciepła opowieść dla całej rodziny. Ze względu na podupadanie typowego kina familijnego i zastępowanie go produkcjami pseudo-rodzinnymi, takie filmy należy promować. Co właśnie staram się robić.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony