Jestes tutaj: Home » FILM » Wyjątkowo bajeczny listopad

Wyjątkowo bajeczny listopad

(fot. telemagazyn.pl)„Słodki listopad” to opowieść filmowa, która wprowadza widzów w świat zwariowanej i niesamowicie pewnej siebie młodej kobiety. Co miesiąc zmienia chłopaka, a swoje zachowanie tłumaczy troską o obcych mężczyzn. W ten sposób przychodzi kolej na „Listopad”.

Należy zaznaczyć, że film z 2001 roku to tak naprawdę remake produkcji z 1968 (o czym zapewne nikt nie wie). To opowieść romantyczna i nieco banalna, która z drugiej strony wprowadza widza w świat realistycznej magii życia. Historia każe spojrzeć na codzienność innymi oczyma, ukazuje jej pozytywne strony i piękno świata, którego nie przekreśla nawet poważna choroba. Zdecydowanie to film dla zakochanych, ale osoby samotne również mogą się przy nim dobrze bawić. Na pewno lepiej niż przy nowych, beznamiętnie mdłych amerykańskich komediach romantycznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× pięć = 20

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony