Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Pożądana nostalgia

Pożądana nostalgia

(fot. studioflow.pl)Uczucie nie odłącznie kojarzące się nam z jesienią, po raz kolejny zagości na wyjątkowym wydarzeniu muzycznym jakim jest Nostalgia Festival.

Dokładnie między 17 a 19 października w Poznaniu nastąpi prawdziwe nasilenie jesiennych odczuć. Stanie się to nie za sprawą przyrody, a dzięki niespotykanej wrażliwości artystów, bo taki właśnie jest ten festiwal. To połączenie starych kompozycji muzyki klasycznej i narodowej, przesiewanych przez artystyczne sito. Całość pozwala na utworzenie dzieł o wymiarze ponadczasowym i wielokulturowym.

W tym roku akcja festiwalu skupi się także na obrazie filmowym. Stanie się tak za sprawą reżysera, aktora i scenarzysty niedocenionego i wyklętego w Rosji – Andreja Tarkowskiego. Wśród muzyków usłyszymy m.in.: Dino i Felixa Saluzzi czy też Annę Lechner.

Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony