Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Koncert Anity Lipninckiej w Poznaniu już 20 października 2013!

Koncert Anity Lipninckiej w Poznaniu już 20 października 2013!

(fot. Ania Włoch)Anita Lipnicka zakończyła właśnie prace nad nowym albumem studyjnym. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy ,Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty.

Całość zmiksował Stuart Bruce (Bob Marley, Yes, Van Morison, David Sylvian, Cate Bush i inni). Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop’u zabarwianego wpływami stylu „Americana”. „Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym” – zdradza Anita. „Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage’owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer”. Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się na rynku 02.10.2013 i jest zatytułowany „Vena Amoris”. Zaraz po premierze albumu, Artystka rusza w dużą trasę koncertową po Polsce z udziałem muzyków brytyjskich.

Nowy album ukazał się nakładem Mystic Production. Michał Wardzała, szef firmy, komentuje: Współpraca z Anitą to dla nas zaszczyt i wielka radość. Choć to dopiero kilkumiesięczna znajomość, mam mocne poczucie, że tak pod względem artystycznym, jak i personalnym, jest to artystka, która idealnie wpisuje się w filozofię Mystic Production. Pasja, szczerość, dobra energia i wielki talent – to cechy, którymi Anita emanuje. Miałem przyjemność odwiedzić studio Fishermarket i usłyszeć część utworów z nowej płyty i tak jako fan, jak i wydawca, chcę powiedzieć szczerze – kocham te dźwięki i przebieram nogami w oczekiwaniu na efekt końcowy!

A tak Anita Lipnica zaprasza na koncerty:

Koncert Anity Lipnickiej:

Miejsce: Teatr Muzyczny ul. Niezłomnych 1e Poznań
Data: 20.10.2013
Godzina: 20:00

Bilety:

Strefa VIP bilety pełnopłatne – 130 zł rząd 01-03 parterStrefa I bilety pełnopłatne – 100 zł rząd 4-10 parter i 1-4 balkon
Strefa II bilety pełnopłatne – 80 zł rząd 11-15 parter i 5-7 balkon

Bilety dostępne również tutaj: https://www.bilety24.pl/tickets/type/id/28960/lang/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− cztery = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony