Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Isladzki Fismoll

Isladzki Fismoll

(fot. musicis.pl)Muzyk, kompozytor, autor tekstów – Fismoll. Chciałoby się powiedzieć znikąd. Mimo to jedna  z największych nadziei polskiej sceny muzycznej.

Tak naprawdę nazywa się Arkadiusz Glensk. W żaden sposób nie jest związany ze znaną stacją telewizyjną ani innym show. To czysty talent, ze wspaniałym pomysłem na siebie. Jego muzycznych korzeni można doszukiwać się w wychowaniu. Obaj rodzice są aktywnymi muzykami. On sam ukończył II stopień Szkoły Muzycznej w Poznaniu.

Swoją debiutancką płytę wydał 18 czerwca 2013 r. Wcześniej zyskał sympatię słuchaczy Trójki oraz Radia Merkury singlem pt.:”Let’s Play Birds”. Równie entuzjastycznie przyjęła go publiczność podczas festiwalu Open`er w Gdyni, gdzie występował jako support.

Tę sceniczną i artystyczną świeżość doceniła także znana i szanowana artystka Kasia Nosowska określając to tak: „Kiedy doświadczam czegoś zachwycającego, mam w zwyczaju obnosić się z tym zachwytem. Wszyscy moi bliscy już wiedzą – Kaśka słucha Fismolla! Tak wielki talent jak Fismoll to już kategoria: nieprzyzwoite. Chłopak upłynnia mi serce”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× sześć = 54

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony