Jestes tutaj: Home » slider » Panie Sędzio! Co z Panem!?

Panie Sędzio! Co z Panem!?

(fot. teatr-polski.pl)Jeszcze nie tak dawno, bo przecież rok temu emocjami związanymi z Euro 2012 żył niemal każdy. Wenę do spektakli i skeczy odkryli też w tym artyści. I choć ta impreza za nami, Teatr Polski szykuje ciekawą niespodziankę!

Tym razem, akcja skupi się w szatni sędziowskiej, gdzie główny arbiter, ze swoimi asystentami przygotowuje się do meczu. Ich rozmowy po mimo wszelkich oczekiwań wcale nie skupią się na rozgrywce sportowej.

Tematem sztuki będzie historia o skazaniu na siebie, chęci  robienia kariery za wszelką cenę oraz o straconych możliwościach i marzeniach spowodowanych zbytnią chęcią posiadania. Akcja nie ominie także tematu kobiety.

„Szczaw i frytki” bo taki tytuł nosi wystawiana sztuka zobaczyć można na deskach poznańskiego Teatru Polskiego 6.10 o godz. 19 oraz 8-9.10 o godz. 19.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony