Jestes tutaj: Home » FILM » Świetlisty Hugo

Świetlisty Hugo

(fot. rodzinne-miasto.pl)„Hugo i jego wynalazek” to bajka dla dorosłych, którą mogą obejrzeć również dzieci. Tak, to film bardziej dla dorosłych niż dla dzieci, co wcale nie oznacza, że zawiera sceny odpowiednie dla widzów niepełnoletnich. Po prostu ta produkcja zawiera w sobie tyle magii, że większość maluchów nie jest w stanie jej docenić.

Reżyser – Martin Scorsese, nie na marne sięgnął po tak intrygujący temat. Za pomocą prostej, wzruszającej historii, opowiada losy starej i (niestety) zapomnianej kinematografii. Przepiękne, długie ujęcia, sceny rozgrywające się na terenie urokliwego dworca, czy wszechobecny blask świateł, przedzierający się przez okna, to tylko te „obrazowe” atuty filmu. Oprócz nich jest jeszcze wiele innych, związanych z obsadą, scenariuszem, czy dialogami. Właśnie takie nagromadzenie atutów sprawia, że produkcja idealnie nadaje się na rodzinny seans i zapewni udaną rozrywkę zarówno rodzicom, jak i ich pociechom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 + = czternaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 649 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony