Jestes tutaj: Home » FILM » „Dwoje do poprawki”

„Dwoje do poprawki”

(fot. film.interia.pl)Obecnie powstaje coraz więcej filmów, które opowiadają o starszych osobach i ich problemach. Co ciekawe, nie są to produkcje dedykowane jedynie babciom i dziadkom.

Jedną z nich jest film „Dwoje do poprawki”. Opowiada historię małżeństwa, które po kilkudziesięciu latach wspólnego życia, zaczęło się od siebie oddalać. Oznacza to zanik kontaktu fizycznego, a także brak rozmów o uczuciach. Z tego powodu, bohaterka (w tej roli Meryl Streep) decyduje się na drastyczny krok – wycieczkę do specjalisty. Jak widać, sama opowieść jest już niezwykle ciekawa i tak naprawdę porusza temat tabu. Mało kto zastanawia się nad intymnymi relacjami starszych par. Ten film w zabawny, ale jednocześnie wzruszający sposób, porusza problemy starszych osób. To właśnie sprawa, że ta pozornie błaha komedia jest produkcją ciekawą i mądrą, a równocześnie odpowiednią na relaksacyjny, rodzinny seans filmowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony