Jestes tutaj: Home » FILM » Autobiografia Beyoncé

Autobiografia Beyoncé

(fot. telegraph.co.uk)„Beyoncé: życie to tylko sen” to film, który stanowi mieszaninę nagrań koncertowych i prywatnych, również tych wykonanych przez samą wokalistkę w jej mieszkaniu.

Oczywiście trudno mówić tutaj o kinie ambitnym, czy nawet refleksyjnym. Beyoncé porusza poważne problemy – trudne relacje z ojcem, dramat matki, czy próba odnalezienia swojej drogi życiowej. Jednak mówienie o tym w świetle reflektorów nieco zniekształca sytuację. Nie chcę przez to powiedzieć, że Beyoncé to osoba bagatelizująca problemy, ale jednak jej smutne przemyślenia nie pozwalają mi się szczerze wzruszyć. Myślę jednak, że produkcja pozwala poznać bliżej wielką gwiazdę, dowiedzieć się więcej o jej życiu prywatnym z jej własnych opowieści, co nie dzieje się zbyt często. Co więcej, to wspaniała okazja dla fanów by poznać zdanie swojej ulubienicy na wiele trudnych tematów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 4 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony