Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Tomasz Makowiecki ujawnił video do pierwszego singla z płyty „Moizm”

Tomasz Makowiecki ujawnił video do pierwszego singla z płyty „Moizm”

(fot. materiały prasowe)Po poniedziałkowej premierze klipu w klubie Beirut, czwartkowej nocy Tomasz Makowiecki ujawnił na YT teledysk do pierwszego singla z płyty Moizm: „Holidays in Rome”. Makowiecki wraca z autorskim materiałem, który jest nie tylko najciekawszą płytą w jego dorobku, ale który jesteśmy przekonani zobaczycie we wszystkich tegorocznych podsumowaniach w kategorii Album Roku.

To jego deklaracja niepodległości i dojrzałości zarazem. To zbiór hipnotyzujących, elektronicznych kompozycji, które pod warstwą radykalnych rozwiązań aranżacyjnych i brzmieniowych są również pięknymi, wzruszającymi piosenkami. „To najbardziej bezkompromisowa i osobista rzecz, jaką do tej pory zrobiłem”. – mówi Tomek o swojej nowej płycie. Warto wspomnieć także o wybitnych nazwiskach związanych z polską elektroniką, które pojawią się gościnnie na płycie Makowieckiego: Józef Skrzek, Władysław Komendarek i Daniel Bloom. Ich udział nie tylko pozostawił wyjątkowy ślad na płycie, ale również stał się spełnieniem muzycznych fascynacji i marzeń Makowieckiego, pełnego podziwu i szacunku dla polskiej muzyki elektronicznej z lat 80-tych i 90-tych. Mamy nadzieje, że wkrótce zobaczymy wszystkich czterech panów na jednej scenie, przy okazji wspólnej trasy koncertowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


+ jeden = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 010 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony