Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Singiel Ani Rusowicz już w WiMP

Singiel Ani Rusowicz już w WiMP

(fot. materiały prasowe)W muzycznym serwisie streamingowym WiMP można już odsłuchać „To co było”, pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Ani Rusowicz, zatytułowanego „Genesis”. Cała płyta będzie udostępniana w serwisie już od pierwszego października, a więc na tydzień przed oficjalną premierą.

Ania Rusowicz powraca po dwóch latach od wydania obsypanej czterema Fryderykami debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”. Nowy album nosi tytuł „Genesis”. Płyta swoją tematyką nawiązuje do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jest odzwierciedleniem jednej z części osobowości autorki. Album jest bardziej niepokorny, nieco psychodeliczny, ale jednocześnie pełen przepięknych melodii. Jedną z nich jest pierwszy singiel – „To co było”.

Pierwotnie utwór miał nosić tytuł „Hitowy”, nie bez kozery został więc naszym pierwszym singlem – mówi Ania Rusowicz. – Odbiega nieco od reszty albumu, przede wszystkim ze względu na melodyjność i chwytliwy refren. Długo zastanawiałam się, czy umieścić go na płycie, bo chciałam aby była bardzo psychodeliczna. Mam nadzieję, że dzięki melodii i tekstowi bardzo łatwo wpadnie w ucho i będzie stanowił dobrą uwerturę do całej płyty, zachęcając do jej wysłuchania.

Na „Genesis” znajdzie się 12 utworów wyprodukowanych przez Emade, znanego ze współpracy z Fiszem, Wojciechem Waglewskim oraz licznymi artystami z polskiej sceny hiphopowej.

Utwór można odsłuchać już teraz za pośrednictwem serwisu WiMP pod tym adresem: http://wimp.pl/album/22563358

Już od pierwszego października, czyli na tydzień przed oficjalną premierą, tylko w serwisie streamingowym WiMP stopniowo będą publikowane utwory z ”Genesis”.

Oto lista utworów na płycie „Genesis”:

„Tango śmierci”
„Polne kwiaty”
„Ptaki”
„Tam gdzie pada deszcz”
„Anioły”
„Mantra”
„To nie ja”
„Nie uciekaj”
„To co było”
„Rzeka pamięci”
„Powroty do siebie”
„Co z tego mam?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem × = 49

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony