Jestes tutaj: Home » FILM » Nieznane oblicze Diany?

Nieznane oblicze Diany?

(fot. smh.com.au)Księżna Diana była autorytetem. Co do tego nie ma wątpliwości. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa, spędzająca dużo czasu na rozmowie z szarym, przeciętnym obywatelem.

Jedynie zainteresowani tematem wiedzą, że księżna miała wiele problemów. Więcej, niż by można przypuszczać. Ten film skupia się jednak jedynie na wątku nieszczęśliwego romansu z lekarzem. Pokazuje te relacje jako bardzo toksyczną, która przyczynia się do pogorszenia stanu psychicznego Diany. Mimo tego, że Naomi Watts bardzo przypomina swoją bohaterkę, to jej emocje i zachowania oddaje w sposób zbyt sztuczny, tak, jakby cały czas księżna była obserwowana (chociaż oczywiście wiele dramatycznych scen odbywa się z dala od ciekawskich spojrzeń paparazzi). Film wzrusza, ukazuje te ciemne strony bycia sławnym i wprowadza widza w nieznane mu trudności życia na królewskim poziomie – czyli po prostu spełnia swoją rolę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 859 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony