Jestes tutaj: Home » FILM » Tajemniczy Woody Allen

Tajemniczy Woody Allen

(fot. materiały prasowe)„Cienie we mgle” to jeden z tych filmów, które chociaż pozornie są kryminałami, to tak naprawdę okazują się pięknymi opowieściami o wszystkim innym, ale nie intrydze zbrodni.

Woody Allen wciela się w rolę bohatera panicznie przerażonego z powodu powierzonej mu roli w schwytaniu mordercy. Co najciekawsze, owa rola nie zostaje wyjaśniona. Intelektualny bełkot jest więc zawieszony w czasoprzestrzeni i dotyczy dosłownie wszystkiego – od problemu istnienia Boga, po urozmaiconą (choć identyczną) codzienność prostytutek. Film porusza wiele trudnych tematów, sprawnie mieszając je ze sobą. Mimo tej wybuchowej substancji, nie jest to typowy film o miłości. I bardzo dobrze. Okazuje się bowiem, że Woody Allen jest po prostu dobrym reżyserem, bez względu na temat i gatunek swojej produkcji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden × = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony