Jestes tutaj: Home » FILM » „Trójkowo, filmowo”

„Trójkowo, filmowo”

(fot. polskieradio.pl)Osoby poważnie zainteresowane kinem z pewnością znają tę audycję. Radiowa Trójka przyciąga słuchaczy jak magnes, a powodów ku temu ma sporo.

„Trójkowo, filmowo” to audycja, w której można posłuchać o wszystkim, co ma ścisły związek z kinem. Jest tam miejsce na informacje o premierach, relacje z festiwali, czy nawet wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami oraz producentami filmowymi. Prowadzący – Ryszard Jaźwiński, jest nie tylko specjalistą, ale przede wszystkim pasjonatem, który z ogromnym zaangażowaniem opowiada o swoich odczuciach na temat filmów. Właśnie dlatego audycja powinna być obowiązkowym punktem tygodnia prawdziwego kinomana, bo przecież godzina 14 w niedziele to idealny czas by zrobić sobie przerwę w oglądaniu filmów i przesiąść się bliżej radioodbiornika.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− jeden = 0

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony