Jestes tutaj: Home » FILM » Długo wyczekiwana premiera – „W imię”

Długo wyczekiwana premiera – „W imię”

(fot. rainbowcollection.pl)Już w najbliższy piątek (20 września), na ekrany polskich kin trafi kolejny kontrowersyjny film autorstwa Małgośki Szumowskiej. Tym razem, reżyserka opowiada historię niemożliwej miłości, pomiędzy młodym mężczyzną, a księdzem.

O filmie było już głośno, przy okazji wielu festiwali, gdzie zdobywał uznanie i wszelakie nagrody, przyznawane zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Oznacza to, że temat, który stanowi w Polsce tabu, na świecie porusza ludzkie serca i zachęca do chwili refleksji. Wydaje się, że nasz kraj potrzebuje i chłonie filmy o tematyce homoseksualnej (można je obejrzeć w większości kin studyjnych). Mimo wszystko, są to jednak przeważnie proste historie, mające jedynie przyzwyczaić widzów do widoku całujących się osób tej samej płci. Ten film opowiada o czymś więcej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 4 = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony