Jestes tutaj: Home » FILM » „Mary i Max” – pomyłka na Festiwalu Transatlantyk

„Mary i Max” – pomyłka na Festiwalu Transatlantyk

(fot. e-splot.pl)Produkcja animowana pod tytułem „Mary i Max” była prezentowana na festiwalu Transatlantyk 2013 w sekcji Transatlantyk dla dzieci. Oznacza to, że całe rodziny mogły wybrać się za darmo na film, który eksperci od programu uznali za odpowiedni dla najmłodszych.

Na pierwszy rzut oka widać, że „Mary i Max” to nie film dla dzieci. Mimo szybszego dojrzewania i innych tego typu frazesów, mówienie o śmierci, czy niezwykle częste stosowanie wulgarnych dowcipów, nie powinno mieć miejsca. Szczerze mówiąc, niektóre dialogi są naprawdę śmieszne, jednak dla tak młodych widzów stanowczo niewskazane. Przykro mi to stwierdzać, ale wyjątkowo rozumiem narzekające matki, które wychodząc z kina bez skrupułów krytykowały tak dobry festiwal. W tamtej chwili sama bym tak postąpiła (oczywiście gdybym była matką).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ trzy = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 154 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony