Jestes tutaj: Home » FILM » Prawdziwa historia Jana Meli

Prawdziwa historia Jana Meli

(fot. atmcdn.pl)Już wkrótce na ekranach Polskich kin będziemy mogli zobaczyć film „Mój biegun”. To historia Jana Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. Po raz pierwszy w głównej roli  na wielkim ekranie zobaczymy Macieja Musiała.

Film opowiada o prawdziwej historii Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego czynu. Zanim jednak do tego doszło, rodzina Jaśka musiała zmierzyć się z wieloma tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce w ich życiu. Śmierć młodszego syna, a kilka lat później wypadek Jaśka w wyniku, którego stracił lewe podudzie i prawe przedramię. To historia rodziny, która stawia czoło przeciwnościom losu, które ich spotykają. Każde trudne i bolesne zdarzenie uczą się przekuwać w zwycięstwo.

W filmie w roli rodziców Jana Meli zobaczymy Magdalenę Walach i Bartłomieja Topę.

reż.  Marcin Głowacki; dystr. ITI Cinema; premiera: 25.10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 6 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 157 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony