Jestes tutaj: Home » FILM » Współczesna wersja „W pustyni i w puszczy”

Współczesna wersja „W pustyni i w puszczy”

(fot. fwcdn.pl)„Królowie lata” to produkcja, która wzbudza ogromne zainteresowanie na tegorocznej edycji festiwalu Transatlantyk. Najlepszym dowodem jest pełna sala kinowa a warto dodać, że projekcja, w której uczestniczyłam nie odbywała się wieczorem. Pomimo tego, widzowie zdecydowali się porzucić obowiązki i jak się okazało, naprawdę miło spędzić czas.

„Królowie lata” to film posiadający jedynie te pozytywne aspekty przeciętnych komedii. Obfituje w śmieszne dialogi, sceny czy nawet bohaterów a przy tym jest lekko absurdalny, co w wypadku tego tytułu zupełnie nie przeszkadza. Widzowie mogą pozwolić sobie na chwilę rozrywki, która nie łączy się ściśle z głupotą. Oglądając zmagania trzech chłopców, którzy uciekli z domów i rozpoczynają nowe życie w lesie, trudno zachować powagę. Zwłaszcza, kiedy myśliwskie próby zawodzą i kurczaki na kolację trzeba kupić w hipermarkecie. Oczywiście do tego dochodzą młodzieńcze problemy miłosne a także nie za dobre relacje z rodzicami. Cóż tu dużo mówić – typowa nietypowa komedia amerykańska.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 2 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 085 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony