Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Polaku coś dla smaku?

Polaku coś dla smaku?

(fot. kuchniadlamalucha.pl)Od 15 do 18 sierpnia stolica Wielkopolski przerodzi się w prawdziwy raj smakoszy. Stanie się tak za sprawą VII edycji Festiwalu Dobrego Smaku.

Jak co rocznie epicentrum wydarzeń skupi się na poznańskim Starym Rynku, na którym zagoszczą kuchnie z całego świata. Za sprawą tak szerokiej gamy smakowych doznań nawet najbardziej wybredne podniebienie znajdzie coś dla siebie. Wybrzydzać będzie można wśród nie tylko polskich tradycyjnych potraw. Skosztowania wymagają także orientalne specjały jak na przykład bretońskie ostrygi, węgierskie wędliny, przetwory czy cudownie słodki sękacz – kürtöskalács. Warto poszukać wtedy też win z niemal każdego zakątku Starego Kontynentu.

Na scenie Starego Rynku zobaczymy również pokazy kulinarnych mistrzów. Jednak wieczorami z pełnymi brzuchami delektować będziemy się brzmieniami folku, jazzu, klasyki i bluesa.

Festiwal Dobrego Smaku to też coś więcej aniżeli samo spożywanie. Wielkim atutem wydarzenia są planowane kursy kulinarne nie tylko dla dzieci! W ramach imprezy zostanie zorganizowany również konkurs na polskie tradycyjne danie oraz nalewkę roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony