Jestes tutaj: Home » slider » Polski morderczy maraton pływacki.

Polski morderczy maraton pływacki.

(fot. facebook.com)Tegoroczna trzecia edycja BCT Gdynia Maraton zapowiada się wyjątkowo ciężko. Dzieje się tak za sprawą przygotowanej przez organizatorów trasy.

Odcinek na jakim zmierzą się pływacy wynosić będzie prawie 20 km (z Gdyni do Helu). Za sprawą tego gdyńskie zawody stają się jedną z najtrudniejszych, a zarazem najważniejszych zawodów dla pływaków długodystansowych.

Dokłada data zawodów na ten moment nie została podana. Wiadomo, że rywalizacja rozpocznie się 23, 24 bądź 25 sierpnia. Całość zależna jest od warunków pogodowych. Jednak na zwycięzcę czekać na mecie będzie przyzwoita nagroda w postaci ponad 28 tysięcy dolarów.

Organizatorzy przewidzieli także rywalizację dla amatorów pływackich zmagań. Przygotowana zostanie dla nich trasa o długości 3 km wiodącą wzdłuż gdyńskiej  plaży. Dodatkowo wystartuje także sztafeta 4×200 metrów.

Zapisy do kategorii open na stronie: www.bctgdyniamarathon.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 + = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony