Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Po męsku w Poznaniu

Po męsku w Poznaniu

(fot. mlodzi.wroclaw.pl)Tegoroczne Męskie Granie wydaje się być całkowicie inne od wcześniejszych. Dzieje się tak za sprawą dwóch wyjątkowych w swych postaciach dyrektorów artystycznych – Kasi Nosowskiej oraz Adama Ostrowskiego – O.S.T.R.

10 sierpnia w Starej Gazowni będziemy świadkami niecodziennego wydarzenia. Ze sceny swoje wizje muzyczne ukażą z pozoru tak różni artyści jakimi są obaj przewodniczący. Ona wokalistka muzyki rockowej, alternatywnej. Dodatkowo autorka tekstów i felietonistka. On przez wielu nazywany najlepszym polskim raperem. Fan jazzu, inżynier dźwięku, producent. Z wykształcenia skrzypek, z pasji polityczno-społeczny komentator. Niewątpliwie łączy ich jedno – miłość do muzyki.

Jak przełoży się to na wydarzenie dowiemy się już za dwa tygodnie w sobotę. Start o godz. 20:00. Oprócz nich na scenie ujrzymy takich artystów jak: Stanisław Soyka, Leszek Możdżer, Maria Peszek, Grażyna Łobaszewska, Fisz Emade Tworzywo, TRÈS.B czy UL/KR i innych.

Bilety do zakupu w sklepach sieci Empik oraz na stronie internetowej ebilet.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 3 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony