Jestes tutaj: Home » slider » Peszko. Wraca, ale nie do Poznania.

Peszko. Wraca, ale nie do Poznania.

(fot. bulgarska.pl)To okienko transferowe dla piłkarza Sławomira Peszki na pewno nie było lekkie. Wiemy już jednak, że po mimo spekulacji i żartów, że strony kibiców, nie zobaczymy go z powrotem w koszulce Lecha Poznań.

Niemiecka drużyna FC Koeln spadając do drugiej ligi dawała wolną rękę polskiemu kopaczowi (klauzula w kontrakcie). Pomimo tego jeszcze na początku okienka obie strony zainteresowane były podpisaniem nowego kontraktu. Niestety, ani Prezes, ani sponsor zespołu nie chcieli przystać na żądania finansowe byłego reprezentanta Polski.

Zainteresowanie Peszką wykazała za to włoska drużyna występująca na co dzień w Seria A. Nic nie wskazywało na to by niemieccy kibice mieli zobaczyć jeszcze Polaka w składzie swojego klubu. Rzeczywistość pokazała inaczej. Sławomir Peszko wraca do FC Koeln na zasadzie wypożyczenia z włoskiego zespołu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 1 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony