Jestes tutaj: Home » slider » Finałowe regaty w Szczecinie

Finałowe regaty w Szczecinie

(fot. mts.pl)Od 3 do 6 sierpnia na terenie Szczecina odbywać się będzie niecodzienny pokaz. Jest to zarazem finał regat The Tall Ship Races 2013.

Impreza ta jest jedną z najważniejszych wydarzeń w Polsce i w Europie. Stwarza to świetną okazję do wakacyjnych wojaży oraz spędzania czasu wspólnie z rodziną.

Organizatorzy oprócz zawodów regatowych przewidzieli wiele atrakcji. Część animacyjną rozpoczną koncerty, gdzie na scenie nie zabraknie gwiazd. Przewidziane są także folkowe widowiska czy też pokazy szantowe. Największą planowaną atrakcją będzie podziwianie oraz zwiedzanie wspaniałych żaglowców z całego świata. Przyglądać się będzie można też samej załodze podczas uroczystej parady zaplanowanej na niedziele.

W sumie na regaty wstawi się ponad 100  żaglowców w tym te prawdziwe perełki takie jak: „Fryderyk Chopin”, „Shabab Oman” z Omanu, meksykański „Cuauhtemoc” i wiele innych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 192 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony