Jestes tutaj: Home » FILM » James McAvoy jako Victor Von Frankenstein

James McAvoy jako Victor Von Frankenstein

(fot. fanpop.com)Aktor wcieli się w postać głównego bohatera filmu „Frankenstein”. Premiera filmu odbędzie się 17 października 2014 roku.

Film będzie nową wersją historii o legendarnym doktorze, który eksperymentuje  z trupami i elektrycznością. Jego poczynania kończą się sukcesem, ale prowadzą do tragedii.

Pomyślałem, że zamiast tworzyć jakąś wydumaną, nową wersję znanych wszystkim adaptacji, powinniśmy pozostać wierni opowieści o Frankensteinie, która istnieje w masowej świadomości, ale która w zasadzie nigdy nie została wcześniej przeniesiona na ekran – oznajmił Landis. – Inteligentnej opowieści o przyjaźni i nauce, geniuszu i szaleństwie, miłości i ambicji, życiu i śmierci, opowieści smutnej, przerażającej i poruszającej. Skupimy się na postaciach. Nasz „Frankenstein” nie będzie jednym z tych modnych, mrocznych filmów akcji – mówi scenarzysta filmu Max Landis

Obok McAvoya na ekranie zobaczymy między innymi Daniela Radcliffe’a, który zagra pomocnika Frankensteina. Reżyserią filmu zajmie się Paul McGuigan, m.in. twórca takich filmów jak  „Zabójczy numer”, „Gangster numer jeden” oraz serialu „Sherlock”.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − = 0

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony