Jestes tutaj: Home » FILM » Morderca uwielbiany przez miliony

Morderca uwielbiany przez miliony

(fot. serialedb.com.pl)Serial „Dexter” jest nie tylko jednym z największych sukcesów stacji telewizyjnej Showtime. To też jedna z niewielu produkcji, która zgromadziła tak liczną kilku milionową rzesze fanów na całym świecie.

Gdyby rozpocząć dyskusje na temat powodu tak wielkiego sukcesu „Dextera”, trudno byłoby osiągnąć jedną konkretną odpowiedź. Sama fabuła przecież nie jest na tyle oryginalna i pomysłowa, a gra aktorska choć bez zastrzeżeń typowym dziełem sztuki nie zostanie.

Jedynym w miarę jasnym powodem wydaje się być sama postać głównego bohatera. Za dnia jest on sumiennym dokładnym i obowiązkowym pracownikiem laboratorium policyjnego. Po zmierzchu przeistacza się jednak w bezwzględnego mordercę tropiącego gorszych od siebie. Całość składa się  nie tylko na złożoność psychiki bohatera, ale  także tworzy osobę działającą na  granicy moralności.

W tej chwili emitowana jest ostatnia  ósma seria kultowego serialu. Najbliższy odcinek już w sobotę na kanale Showtime. Na ten moment żadna polska telewizja nie zapowiedziała emisji serialu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 9 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 039 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony