Jestes tutaj: Home » slider » Moda na nocną aktywność

Moda na nocną aktywność

(fot. wagrowiec.eu)Aktywność fizyczna w czasie dnia przestała już budzić takie emocje jak wcześniej. Coraz częściej spotkać można oferty  zawodów w godzinach wieczornym i nie jednokrotnie też nocnych. Za ciosem poszedł i Wągrowiec.

20 lipca rusza „Wągrowiec Aktywny Nocą” to inicjatywa nie tylko związana z obchodami imienin miasta, ale także akcja mająca na celu popularyzowanie uprawiania sportu po zmierzchu.

Imprezę rozpocznie o godz. 19.00 wspólny marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci na bieżni. W ramach akcji stadionowej zorganizowany zostanie także Test COOPERA. W tym samym czasie rozpocznie się również turniej siatkówki plażowej. Na początku mecze rozegra młodzież, a od 21.00 oldboje. Ponadto odbędą się turnieje z Tenisa Ziemnego w deblu oraz Piłki Nożnej w 6 osobowych grupach.

Wisienką na torcie całej akcji będzie Nocny Bieg wokół Jeziora Durowskiego. Początek zaplanowano na godzinne 21.30. Każdy uczestnik biegu otrzyma lampkę do biegania nocą – czołówkę.

Do zobaczenia na starcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 183 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony